.

Primaglass

Zákazníkům se snažíme zajistit komplexní služby, což znamená individuální přístup ke každé zakázce. Poskytujeme konzultace k zamýšlenému použití skel. Můžeme zajistit zaměření skel před výrobou, dopravu  a případně i montáž skel. 

Naším cílem je nabízet odběratelům produkty špičkové kvality.

Sídlo

Společnost PRIMAGLASS s.r.o. byla založena v roce 1999. Tato společnost navázala na činnost sdružení podnikatelů PRIMA SERVIS a svou činností se orientuje zejména na ohýbání plochého skla a na výrobky z ohýbaných skel. Díky dlouholeté činnosti v oboru zpracování skla dnes společnost může nabídnout nejenom výrobky z ohýbaných skel, ale i speciální vícevrstvá skla , skla s barevnými foliemi, kusovou výrobu autoskel s homologací atd.


Ohýbané sklo – výroba ohýbaných skel 

Skla jsou zahřívána podle speciální teplotní křivky až na tvarovací teplotu a následně řízeně chlazena tak, aby v hotovém výrobku nebylo žádné, ani zbytkové, vnitřní pnutí. Celý proces ohýbání skel se provádí na speciálních formách. Po ohnutí skel do požadovaného tvaru následuje další zpracování – řezání na přesný rozměr, případně výroba vrstveného skla s folií mezi skly, nebo výroba izolačního skla .